Manager vînzări b2b

iShunea Tech Solutions
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Candidatul ideal este o persoană motivată, bine organizată, care are o înțelegere profundă a prospecțiunii și a dezvoltării unor relații puternice cu clienții.

Responsabilități
- Conducerea eforturilor de vânzare într-un mediu de afaceri orientat către colaborarea cu alte companii.
- Identificarea și contactarea potențialilor clienți.
- Elaborarea și prezentarea ofertelor personalizate.
- Gestionarea relațiilor cu clienții existenți.
- Dezvoltarea strategiilor pentru atingerea obiectivelor de vânzări.

Candidatul ideal ar trebui să aibă o experiență solidă în vânzările B2B, să fie orientat către rezultate, să aibă abilități excelente de comunicare și negociere și să fie capabil să lucreze eficient într-un mediu dinamic și competitiv.
Телефон:
078113378
Контактное лицо:
Alexandru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть