Manager vinzari/agent vinzari

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 20000 MDL
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Despre noi
Suntem compania Ecoscon, oferim servicii de curățare a canalizării (vidanjare), desfundare canalizare, arendă WC Mobile,  la un nivel profesional ridicat. Aplicăm o abordare profesională a soluționării oricărei probleme și facem tot posibilul pentru garantarea eficienței prestării serviciilor noastre și respectarea termenelor de executare.

Căutăm Manager Vinzari care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Econscon și să îmbunătățim performanța în vânzări

RESPONSABILITATI
- Creste si elaboreaza baza de date a potentialilor clienti
- Stabileste intilniri zilnice in teren
- Prezinta produsul/serviciul public sau/si in sedinta
- Conduce clientul catre inchiderea tranzactiei
- Raporteaza zilnic catre Supervizor informatii despe stadiul activitatilor programate, activitatile in curs de desfasurare, situatiile noi create.

Oferim mașină de serviciu / Decontare transport

tel. 079 06 02 02

emai: officeecoscon@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть