Manager vânzări

OCN Expert Leasing & Finance SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
VINO SĂ FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRĂ!
Suntem un colectiv energic și creativ în căutarea unei persoane care să-și dorească să lucreze alături de noi în calitate de Manager vânzări.

Cerințe:
- Studii superioare economice;
- Abilități de bază de lucru în Microsoft Excel;
- Experiența de lucru anterioară va constitui un avantaj;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Permis categoria B;
- Persoană energică, sociabilă, responsabilă.

Principalele responsabilităţi:
- Promovarea și vânzarea produselor de leasing.
- Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii și partenerii companiei.
- Coordonarea procesului tranzacțiilor de leasing.
- Realizarea obiectivelor din planul de vânzări.

Compania oferă posibilitatea activității într-un mediu dinamic, pachet salarial competitiv, automobil de serviciu, bonusuri și prime de performanță, dezvoltare profesională.

Persoanele interesate urmează sa transmită CV-ul cu fotografie la adresa office@elm.md
Контактное лицо:
office@elm.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть