Manager vânzări

Multifoc
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unui Manageri de vânzări motivat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre.

Multifoc este o companie cu o vastă experiență în industria instalării și vânzării șemineelor. De peste 10 ani de zile, ne bucurăm să aducem căldură și ambianță în casele clienților noștri. Ne remarcăm prin profesionalismul nostru și angajamentul constant față de calitatea produselor și serviciilor noastre.

Responsabilități:
-Prezentarea produselor/serviciilor, consultarea privind caracteristicile produselor
-Calculare și prezentarea ofertei de preț clientului;
-Identificarea oportunităților de vânzare și promovarea produselor/serviciilor companiei

Cerințe și abilități:
-Minim 1 an de experiență în domeniul vânzărilor
-Abilități de comunicare, vânzare, negociere
-Cunoștințe de bază PC, sisteme CRM (constituie avantaj)
-Permis categoria B

Beneficii:
-Un post de muncă cu salariu competitiv, constituit din - salariu de bază + procente din vânzări
-Ambianță plăcută și condiţii excelente de lucru
-Susținere și ajutor la toate etapele de lucru
-Oportunitate de dezvoltare și creștere

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul la adresa multifocplus@gmail.com și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

Adresa showroomului: Chișinău, Str. Lunca Bâcului 26/1
Телефон:
078990909
Контактное лицо:
Ghenadie
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть