Manager vânzări

Optim.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
OPTIM.MD angajează: Manager de Vânzări

Responsabilități de bază:
- Identificarea potențialilor clienți corporativi, oferirea celor mai bune soluții, în baza abordării individuale;
- Efectuarea apelurilor reci și calde;
- Studierea necesităților clienților;
- Menținerea relației cu clienții actuali: expediere oferte, monitorizare termene de achitare, evaluare feedback;
- Inregistrarea si gestionarea comenzilor.
- Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor româna și rusă;
- Competențe de comunicare atât scris, cât și oral;
- Competențe de negociere;
- Perseverență în atingerea obiectivelor;
- Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență în lucru.

Beneficii:
- Salariu competitiv + bonus (în funcție de rezultate)
- Colectiv tânăr, într-o companie, ce se dezvoltă dinamic;
- Insușirea caracateristicelor echipamentului IT;
- Angajare oficială în câmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- concediu anual;
- Sediu amplasat confortabil în sectorul Botanica;

CV-ul expediați la adresa: ilonetprim@gmail.com
Контактное лицо:
Ion
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть