Manager vânzări

Tehno MS
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cauți un loc de muncă în domeniul vânzărilor? Îți propunem să faci parte din echipa noastră!

Tehno-MS angajează agent vanzari!

Cerințe:
- Experiență de vanzări in magazine cu specific tehnic;
- Responsabilitate, punctualitate, dorința de a lucra;
- Vorbire fluentă în limbile Romana și Rusă.
- Lucru cu aparatul de casă – binevenit.

Responsabilități:
- Promovarea și vânzarea produselor companiei;
- Recepționarea și procesarea comenzilor telefonice;
- Consultarea fizică a clienților în magazinul-depozit;
- Responsabil de perfectarea facturilor, documentelor de casa cu magazinele partenere.

Beneficii:
- Salariu motivant in dependență de performanțe;
- Pachet social complet.
- Program de munca de la 9:00 la 17:00 de luni până vineri, sâmbăta de la 9:00 la 13:00.
Контактное лицо:
Ruslan
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть