Manager vanzari

Vioser Tax Trainings
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Vioser Tax Trainings angajează Manager Vânzări:

Aptitudini:
- Studii superioare în domeniu
- Gândire strategică și creativă
- Capacități de planificare și organizare
- Abilități excelente de comunicare
- Cunoașterea tehnicilor de negociere și vânzare
- Experiență în utilizarea programului CRM constituie un avantaj
- Cunoștințe de operare MS Office

Responsabilități:
- Identificarea clienților noi și colaborarea cu cei existenți
- Contactarea telefonică, în scris și pe e-mail, după caz, a clienților potențiali în vederea informării despre evenimentele organizate;
- Promovarea serviciilor companiei.

Noi îți oferim
- Cursuri de dezvoltare profesională
- Remunerare motivantă dependent de performanțele tale
- Echipă tânără și ambițioasă
- Experiență de comunicare cu specialiști din diverse domenii

Cei interesați de oferta noastră, transmite-ți CV-ul la adresa contact@vioser.md până la data de 15.02.2023. Toți aplicanții vor fi tratați strict confidențial.
Телефон:
068655546
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть