Manager vanzari

ECOVZOR CONSTRUCT IMOBIL SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania oferă:
- Salariu motivant, plătit fără întîrzieri;
- Angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
- Lucrul în birou confortabil
- Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
- Oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv unit.
- Posibilitatea de a activa într-o companie serioasă, stabilă, ce se dezvoltă continuu;

Responsabilități:
- Efectuarea vânzărilor, încheierea contractelor;
- Interacțiunea, coordonarea activităților cu clienții Companiei;
- Menținerea relațiilor actuale cu clientul, la toate etapele;
- Dezvoltă și asigură implementarea planurilor pentru - realizarea obiectivelor de vânzare și profit;
- Identificarea noilor oportunități de extindere a portofoliului de clienți;
- Negocierea contractelor și a ofertelor comerciale;

Cerințe față de candidat:
- Experiență de cel puțin 1 an în domeniu vânzărilor;
- Cunoașterea tehnicilor de vânzări, tactici de negociere la orice nivel;
- Fluență în limbile română si rusă;
- Spirit de inițiativă și organizare ;
Abilități excelente de comunicare și negociere;

Program de lucru: Luni - Vineri 9:00 - 17.00
Locul de muncă: mun. Chisinau, str.Socoleni 2/4

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa electronica: office.ecovzor@mail.ru
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть