Manager vanzari

Termo Control
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
În legătură cu dezvoltarea continuă a companiei Termo Control, specializată în comercializarea și instalarea produselor termo, hidro, climatizare și ventilare,compania anunță următorul post vacant:
Manager vînzări.
Vei oferi consultatii clientilor despre produsele comercializate in Magazinul Termo Control, oferim instruire gratis, salariul motivant+ %
Te invităm să faci parte din echipa noastră!

Departamentul de Vânzări
Funcția: manager vânzări

Cerințe:
- Abilități excelente de comunicare și convingere;
- Identifică cu ușurință necesitățile clientului;
- Cunoașterea limbilor română și rusă.
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office/Excel.
- Experiență în domeniul vânzărilor reprezinta un avantaj

Responsabilități:

Menținea legăturii cu clientul actual și potențial;
Comunicarea cu potențialii clienți atât la telefon, online cât și în magazin
Crearea ofertelor pentru clienți
Înregistrarea și gestionarea comenzilor.

Oferim:
- Salariu 8 mii lei și bonusuri;
- Colectiv prietenos, productiv și atmosferă de lucru plăcută;
- Întreg pachetul social;
- Telefon de serviciu, PC, automobil de serviciu.

Locația: or. Chisinau, sos. Muncesti 191/1

Dacă îți dorești astfel de job, aplică CV-ul la adresa de e-mail:
termocontrolservice@yahoo.com
Телефон:
069804440
Контактное лицо:
Marin
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть