Manager oficiu (or.rîșcani)

Asociația Agențiilor de Recrutare
Город: Рышканы
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
ANUNȚĂM postul vacant de Manager Oficiu!

Te asteptam în echipa noastră de profesioniști dacă ești o persoană sociabilă, pro-activă și organizată!

CERINȚE:
- deține diplomă de studii superioare- obligatoriu;
- cunoaște limbile română și rusă- nivel conversațional;
- este utilizator de PC și tehnică de birou;
- se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă;

RESPONSABILITĂȚI:
- deservirea calitativă a clienților, gestionarea oficiului;
- acordarea de consultanță în oficiu;
- promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

BENEFICII:
- salariu competitiv: parte fixa +bonusuri;
- program de lucru stabil;
- oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă, centru orasului;
- pachet social deplin;
- oportunități de creștere profesională și financiara;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@asociatia.md
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNĂ ACUM!
Nr de contact: 079911110
Контактное лицо:
Elena
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть