Manager vânzări produse agricole

Organic Solutions SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerinţe:

-Studii medii/superioare în domeniul agricol;
-Cunoașterea limbilor române și ruse,engleza va constitui un avantaj;
-Experienţa de muncă în domeniu va cinstitui un avantaj;
-Cunoştinţe de operare PC (word, excel);
-Persoană dinamică, energică, responsabilă.

Responsabilități:

-Promovarea și vânzarea produselor companiei;
-Menținerea stocurilor, livrarea produselor agricole către destinatari;
-Consultarea profesională a clienților în domeniul gestionat;
-Stabilirea și menținerea bunelor relații cu clienții.

Oferim:
-Salariu motivant, bonusuri de performanță;
-Pachet social integral, angajare oficială;
-Convorbiri telefonice asigurate;
-Mediu de lucru plăcut, alături de o echipă tânără și dinamică;
-Sabilitate si oportunitate de dezvoltare;
-Oficiu modern .
Телефон:
079222017
Контактное лицо:
Marcov Mădălina
Сайт:
www.it-agro.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть