Manager vanzari (de la 20 000 lei)

Recrutare.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Oportunitate excitantă pentru pasionații de călătorii: Agent de vânzări în domeniul turismului!

Responsabilitățile includ:
-Crearea și menținerea relațiilor cu clienții pentru a înțelege nevoile și preferințele lor de călătorie
-Consilierea clienților asupra destinațiilor, pachetelor turistice și serviciilor disponibile
-Procesarea rezervărilor și a plăților în conformitate cu standardele companiei
-Promovarea ofertelor speciale și a pachetelor turistice pentru a stimula vânzările și a atinge obiectivele echipei

Cerințe:
-Experiență anterioară în vânzări și/sau în industria turismului este un avantaj, dar nu este obligatorie
-Abilități excelente de comunicare și negociere
-Capacitatea de a lucra în mod independent și în echipă
-Flexibilitate și adaptabilitate la programul de lucru, inclusiv disponibilitate pentru ore suplimentare și lucrul în weekenduri și sărbători

Beneficii:
-Oportunitatea de a călători și de a experimenta destinații extraordinare
-Training și dezvoltare profesională continuă în domeniul turismului și al vânzărilor
-Mediu de lucru dinamic și prietenos, cu o echipă pasionată de călătorii

Dacă ești pregătit să te alături unei echipe entuziaste și să faci parte din povestea de succes a călătoriilor noastre, trimite-ne CV-ul tău de e-mail: moldovarecrutare@gmail.com

Aventura ta în lumea turismului începe acum!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть