Manager vanzări (b2b)

G4S Company SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
G4S Company SRL – Licențiată în proiectarea, instalarea și deservirea sistemelor de încălzire, electricitate, canalizare, automatizare, climatizare, ventilare, audit energic, deservirea utilajelor industrial periculoase…

Am plecat la drum cu idea de a oferi clienților produse și servicii de înaltă tehnologie, am dat în exploatare peste 3.000.000 m2 de imobile rezidențiale și comerciale, ca referințe avem: Academia de Știință a Moldovei, Ambasada Mării Britanii Chișinău, Universitatea Tehnică a Moldovei, Universitatea de Medicină a Moldovei, BOSH Centru Moldova, Cezara Ideal Construct SRL, Zona Liberă Giurgiulești…

Pentru a atinge scopuri noi, și împreună să oferim clienților cea mai bună experiență de vânzare, propunând cele mai potrivite soluții, dorim să mărim echipa cu o persoană responsabilă, energică, orientată spre rezultat, cu putere de convingere, în calitate de Agent de Vânzări :

Responsabilități:
- Promovează și vinde produsele și serviciile inginerești ale companiei,
- Consultă clienții cu privire la produs și caracteristicile tehnice,
- Recepționează și procesează comenzile,
- Pregătește oferte, semnează contracte,

Oferim:
- Dezvoltare profesională, instruire,
- Colectiv prietenos,
- Posibilitatea de a vinde un produs original și necesar în fiecare casă, oficiu,
- Angajarea oficială cu tot pachetul social,
- Salarizarea de bază + procente din fiecare client pentru motivație.

Cerintele:
- Experiență în vânzări minim 1 an,
- Abilități perfecte de comunicare,
- Cunoașterea limbilor române și limbii ruse,
- Inițiativă și capacitate de lucru,
- Atitudine pozitivă, activă și orientată spre rezultat,
- Word, Excell la nivel de utilizator,

Vrei să afli mai multe despre noi? Acceseză site-ul nostru:  https://g4s.md/

Trimiteți-ne CV-ul Dvs la adresa electronică: G4SCompany.hr@gmail.com
Detalii la tel. +373 682 82 555

100% confidential !!!
Телефон:
068282555
Контактное лицо:
Natalia
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть