Manager vanzari | agent imobiliar

Eco Stone Construct
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 20000 До 50000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Agent Imobiliar

Echipa Eco Stone Construct își mărește echipa și oferă :

Vei avea responsabilitățile:
Prezentarea și promovarea obiectelor imobiliare din portofoliul companiei;
Dezvoltarea propriului portofoliu cu obiecte imobiliare;
Cercetarea și prospectarea concurenței pe piață;
Negocierea condițiilor de colaborare (cu noul client);
Asistarea clienților pe toată perioada procesului de tranzacționare imobiliară;
Introducerea sistematică a informațiilor în baza de date pusă la dispoziție de către companie;

Vei beneficia de toate serviciile și funcțiile companiei noastre:
Echipă de agenți profesioniști.
Marketing și manageri SMM.
Departament financiar - contabil.
Cele mai favorabile condiții de colaborare!

Dacă vreai să devii specialist în domeniul imobiliar și să oferi oamenilor servicii de calitate.

Trimite CV-ul tău la adresa Ecostoneconstruct@gmail.com sau sună la numărul ️069711111 !

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
Контактное лицо:
Oleg
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть