Manager Vanzări Active

Melitax Grup
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania noastră, Melitax-Grup SRL, lider în importul și distribuirea a echipamentelor fiscale și nefiscale, caută un Manager Vanzări Active pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal va fi o persoană motivată, cu abilități excelente de comunicare și negociere și o atitudine proactivă față de obținerea de rezultate.

Responsabilități:

Identificarea și contactarea potențialilor clienți
Prezentarea produselor și serviciilor companiei
Negocierea și încheierea contractelor de vânzare
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite de companie
Păstrarea unei bune relații cu clienții existenți și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări
Abilități excelente de comunicare și negociere
Atitudine proactivă și orientare către obiective
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a lua decizii rapid
Cunoștințe bune de limba engleză

Oferta:

Pachet salarial atractiv și beneficii competitive
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovativ
Posibilitatea de a evolua profesional în cadrul companiei

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele noastre, vă rugăm să trimiteți un CV actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail hr@melitax.md.
Vă mulțumim pentru interesul manifestat și așteptăm cu nerăbdare să primim candidaturile dumneavoastră.

Cu stimă,
Echipa Melitax-Grup SRL E-mail: hr@melitax.md
Fax: 022 90-90-50
Site: www.melitax.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть