Manager transport marfuri

VITALBIO SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
VITALBIO SRL ofera un post vacant de munca în calitate de MANAGER în transportul international de marfuri.

Responsabilitati profesionale pentru postul de munca :

• Gestiunea administrativa si comerciala a comenzilor de transport de marfuri
• Analiza cererilor de oferte, contactarea transportatorilor, negocierea tarifelor
• Negocieri telefonice cu clientii, redactare e-mailuri/ corespondenta de afaceri
• Gestiunea operatiunilor de transport international de marfuri de la A la Z
• Redactare documente de transport si import-export, contracte, facturi

Cerinte vizavi de candidat :

• Studii în Comert international, Logistica &Transport sau Economie
• Experienta în companie de transport sau import-export minim 3-5 ani
• Experienta reusita în gestiunea contractelor de transport sau import-export, de la A la Z
• Capacitati excelente de comunicare orala si scrisa, aptitudini si experienta negocieri comerciale
• Cunostinte si experienta în corespondenta de afaceri, cunostinte si experienta lucru la telefon
• Pack Office (Word, Excel nivel excelent, Power Point, OneNote, etc)
• Cunoastinte bune de limba Româna: gramatica si exprimarea orala
• Limbi straine : limba Rusa, cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj

Candidatii ce corespund profilului cautat sunt rugati sa trimita CV si scrisoare de motivatie la urmatoarea adresa de e-mail : angajare.vitalbio@gmail.com

Va rugam sa indicati în scrisoarea de motivatie urmatoarea referinta : MDEX-0506003. Doar candidatii selectionati vor fi invitati la interviu. Postul de munca este obtinut prin concurs. Locul muncii : Republica Moldova. Va multumim.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть