Manager superior

Resource Point Moldova
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Resource Point (Facebook page) la solicitarea clientului său este în căutarea candidatului pentru postul vacant: MANAGER SUPERIOR

Vei activa într-o Agenție de Publicitate care este în domeniul mai mult de 15 ani pe piață. Lucru stabil pentru cei ce prețuiesc siguranța și care doresc să-și pună în evidență capacitățile, experiența acumulată și ideile captivante.

Puteți face parte din echipa noastră dacă:

- Stiti sa conduceti o echipă si să măriți rezultatele ei;
- Sunteți capabil să lucrați în echipă și să ajutați/învățați colegii în diverse situații;
- Aveți studii finisate în domeniul Marketing sau Economie;
- Aveți experiență de a duce convorbiri/ întîlniri de succes cu clienții;
- Aveți experiență la un post de muncă similar 2 ani;
- Aveți experiență de a plasa publicitate la: TV, Radio și toate rețelele de socializare;
- Cunoașteți limbile: Română, Rusă, Engleză;
- Sunteți creativ, dar totodată aveți o buna capacitate de sinteză și analiză;

Responsabilități:

- Stabilești și gestionezi întîlnirile cu clienții;
- Realizezi rapoarte centralizate din punct de vedere buget, eficientă, profitabilitate;
- Dezvolți și înveți echipa - conceptul de lucru;
- Stabilesti si gestionezi bugetele de marketing alocate pentru acțiunile de marketing planificate și desfasurate;
- Selectezi și gestionezi angajații în departmentul tău;
- Realizezi planul de lucru în departament;
- Implimentezi si gestionezi deservirea serviciilor de publicitate a clienților existenți (Poligrafie; Plasarea reclamelor la TV; Publicitate pe rețelele sociale; ș.a)

Noi vă oferim:

- Posibilitate de integrare intr-o echipă tanară, profesionistă și motivată;
- Pachet social stabil;
- Orar de muncă: 9:00-18:00, oportunitatea de a munci de la distanță;
- Oportunitatea de a crește personal și profesional;
- Posibilitați de a influența salariul cîștigat;

Interviul va avea loc după revizuirea CV-ului. Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă stabil într-o echipă de profesioniști care vă va deschide multe perspective, trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: resource.pnt@gmail.com

Vă așteptăm cu drag în echipă!
Контактное лицо:
Resource Point Md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть