Manager secţie dezvoltare teritorială

CA"Victoria Asigurări"SA
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinţe:
- Nivel de studii: studii superioare, de preferinţă în domeniul Asigurărilor, Financiar sau Juridic;
- Experiența în domeniul asigurărilor: minim 1 an;
- Inteligență de nivel superior;
- Spirit organizatoric;
- Capacitate de a evalua și a lua decizii;
- Cunoștințe bune de operare PC MS Office (Word, Excell);
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă şi de a respecta termenele limită;
- Cunoașterea limbilor română, rusa (scris, vorbit);
- Cunoștințe privind tehnici de negociere şi convingere;
- Cunostinte de operare pe calculator Microsoft Office (Word, Excel), navigare internet.

Responsabilități și sarcini:
- Stabilirea obiectivelor de dezvoltare ale reprezentanțelor şi oficiilor teritoriale, în concordanță cu strategile Companiei;
- Asistarea Şefului de Departament în activitatea sa;
- Menţine relaţiile de muncă cu Reprezentanţele Societăţii, asigurînd transmiterea/primirea periodică a corespondenţei, şi a bunurilor necesare pentru activitatea continuă a acestora;
- Transmite bunurile necesare, blanchetele de strictă evidenţă şi alte materiale necesare oficiilor teritoriale ale Societăţii şi duce evidenţa ulterioară ale acestora;
- Pregatirea rapoartelor lunare, trimestriale, anuale cu privire la activitatea oficiilor teritoriale ala Societăţii;

Condiţii de muncă:
- Mediul prietenos de lucru, team-building și training-uri.
- Condiții confortabile de muncă;
- Nivel competitiv de salarizare (salariul iniţial se va stabili în urma convorbirii).

CV-rile se vor expedia la e-mail: hr@va.md pîna la 20.05.2014 inclusiv. Doar cei selectați vor fi invitați la interviu. Prezentul anunț nu naște nici un angajament pentru CA„Victoria Asigurări”SA.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть