Manager rețea magazine

Franzeluța
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutarea unui coleg pentru postul de manager rețea magazine Franzeluța:
Descrierea postului:

Coordonarea și dezvoltarea rețelei de magazine specializate Franzeluța;
Realizarea planului de vînzări și raportarea sistematică a rezultatelor activității sale;
Coordonarea procesului de deschidere puncte noi de vînzare;
Coordonarea, planificarea și organizarea activitaților desfașurate în rețeaua de magazine;
Executarea obiectivelor calitative și cantitative stabilite pentru postul dat;
Coordonarea echipei de administratori de magazine specializate;
Alte activități conform fișei postului.

Cerinţele faţă de candidat:

Experienţă de muncă similar - min. 3 ani;
Cunoaşterea limbilor: română, rusă;
Abilităţi de lucru la computer (MS Office pachet) ;
Permis de conducere cat. B;
Competență de leadership și management de personal;
Abilități de comunicare eficientă și negociere.

Oferim:

Condiţii favorabile de muncă într-o companie cu renume şi tradiţii;
Pachet corporativ de telefonie mobilă.
Activitatea într-o companie cu renume şi tradiţii;
Salariu motivant și alte beneficii;
Mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul pe email: s.personal@franzeluta.md cu indicarea de postului Manager retea magazine.
Adresa oficiului S.A.Franzeluța: MD-2032, mun. Chişinău, str. Sarmizegetusa 30
Telefon: 069501182 E-mail: s.personal@franzeluta.md
Telefon: 069501182
Телефон:
069501182
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть