Manager resurse umane

BB DIALIZA SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe față de candidat:
Studii superioare juridice și o vastă experiență în domeniul resurselor umane;
Experiență în domeniul Resurselor Umane nu mai puțin de 3 ani și într-un colectiv mai mare de 80 persoane;
Recrutarea și selecția eficientă a personalului;
Cunoașterea circuitului documentar în softul 1C, versiunea 8.3;
Cunoștințe avansate de Excel;
Experiență privind verificarea disciplinei muncii;
Capacitatea de a rezolva probleme și de a lua decizii în mod autonom;
Experiență privind securitatea și sănătatea în muncă (specialist SSM);
Experiență privind gestionarea evaluărilor de performanță (KPI);
Cunoașterea limbilor rusă și română;
Capacități analitice, responsabilitate, punctualitate, capacitate de a munci, comunicativă și capabilă să gestioneze sarcini multiple într-un mediu dinamic.

Responsabilități:
Recrutarea și selecția personalului;
Evidența disciplinei muncii (monitorizarea intrărilor/ieșirilor, gestionarea incidentelor disciplinare, aplicarea sancțiunilor, etc.);
Evaluarea performanței angajaților;
Gestionarea relațiilor de muncă (gestionează conflictelor, etc.);
Organizarea, implementarea și asigurarea circuitului documentar în Resurse Umane;
Respectarea legislației muncii.
Organizarea, implementarea și asigurarea lucrului în protecția sanătății și siguranței muncii.

Oferim:
Lucrul într-o companie stabilă și dinamică;
Condiții bune de lucru (cafea, dulciuri, etc.)
Salariu motivant și atractiv cu posibilitatea de creștere, + al 13-lea salariu;
Tichete de masă. Întregul pachet social;

Program de lucru: 8 ore pe zi; luni – vineri, 09:00 – 18:00.
Aproximativ 140 de angajați.
Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть