Manager relaţii cu clienţii

Arsador
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Responsabilități:
- Căutarea și contactarea noilor clienți
- Organizarea și realizarea vînzărilor;
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei;
- Întocmirea și transmiterea ofertelor comerciale;
- Consultarea clienților în vederea alegerii serviciilor potrivite;
- Întocmirea și încheierea contractelor;
- Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale, participarea la negocieri și întrevederi cu potențiali clienți.

Cerințe:
- Persoană comunicabilă și energică
- Experiența în domeniu va fi un avantaj
- Lucrul în echipă
- Potențial de organizare și planificare a sarcinilor de lucru în mod corespunzător
- Responsabilitate, punctualitate și maxima seriozitate
Condiții de muncă și de remunerare:
- Program de lucru full time (9:00-18:00); Sâmbătă ,Duminică - zile libere (Posibilitatea de a lucra ocazional și la distanță)
- Salariu Fix + % din vânzări
- Posibilități de creștere profesională;

Pentru a aplica vă rugăm să expediați CV-ul cu o fotografie la adresa de email: cristina.arsador@gmail.com
Телефон:
068038450
Контактное лицо:
Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть