Manager relatii clienti corporativi de la 5000-20000 lei

Acces Imobil
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 5000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:

Creșterea vânzărilor prin Identificarea clientilor noi (copanii de constructii, antreprenori si subantreprenori)
Creșterea numărului de clienți existenți
Analiza şi monitorizarea pieţei (activitatea concurenţei) şi raportarea evenimentelor importante
Colectarea, actualizarea şi menţinerea informaţiilor importante despre clienţii existenţi şi potenţiali
Administrarea relaţiei cu clienţi corporativi, inclusiv prin oferirea asistenţei pentru solicitările sau problemele reclamate de către aceştia
Divizarea si evidenta obiectelor

Cerinte educationale:

studii superioare într-un domeniu imobiliar (avantaj)
experienţă în poziţii similare (avantaj)
limbi cunoscute: româna, rusă
cunoştinţe operare calculator: MS-Exel, Word
abilităţi manageriale
abilităţi de rezolvare a situaţiilor de conflict şi de criză
bune abilităţi ca şi vânzător
aptitudini organizatorice, de comunicare, negociere
politeţe în comunicarea cu clienţii
orientat spre obiective

Condiții de muncă:

Post de muncă într-un colectiv tânăr
Program de lucru Luni-Vineri 9:00-18:00, Sâmbăta 10:00-14:00
Sediu în centrul orașului Chișinău
Salariu 5000-20000 lei

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul (însoțit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: hr@accesimobil.md cu specificarea postului pentru care aplică.
Vă mulțumim. E-mail:
hr@accesimobil.md
Tel. +373 78 888 450
Телефон:
078888450
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть