Manager Relații Clienți (10000 - 25000 MDL)

Kameleon
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Fă parte din FAMILIA KAMELEON – acolo unde te simți mereu ACASĂ!

Responsabilitățile dumneavoastră:

Răspunderea la apeluri și înregistrarea detaliilor în CRM.
Efectuarea apelurilor către clienți care au lăsat datele lor de contact pe site.
Negocierea și încheierea contractelor de vânzare cu clienții.
Însușirea completă a produselor și consultarea clienților din punct de vedere tehnic.

Ce veți primi:

Program de lucru luni/vineri 9:00-18:00 ( sâmbătă se discută la interviu)
Salariu motivant pentru rezultatele efectuate
Curator pe tot parcursul stagierii și angajării
Posibilitatea de a avansa rapid și de a deveni un PROFESIONIST bun, dacă aveți ambiție și obțineți rapid competențele necesare.

Abilități necesare:

Abilități de comunicare convingătoare.
Abilitatea de a prelua sarcini și de a le finaliza cu succes.
E-mail: hrkameleon@gmail.com
Telefon: 076070096
Телефон:
076070096
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть