Manager regional vânzari sud (utilaje agricole)

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Manager Regional Vânzari Sud
Responsabilităţi:

- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
- Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Monitorizarea şi întreţinerea ordinei comenzilor (de la plasare în lucru până la expediere);
- Participarea la expoziţii şi evenimente de marketing.
Cerinţe:

- Studii superioare;
- Experienţa în vânzări constituie un avantaj
- Orientare către client;
- Cunoaşterea limbilor română și rusă;
- Operativitate în realizarea atribuţiilor specifice;
- Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
- Capacitate de asimilare rapidă;
- Capacitatea de a convinge;
- Responsabilitate, iniţiativă, punctualitate;
- Permis de conduce de categoria B.
Beneficii oferite:
- Compania oferă un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic.
- Salariu motivant.
- Automobil de serviciu;
- Telefon corporativ
- Activitate cu program complex.

Cei interesați pot transmite CV-ul la urmatoarea adresă de e-mail: nicku.eu@gmail.com

Vă rugam să indicați în titlul mesajului postul vacant pentru care aplicați.
Doar persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть