Manager-receptionist în salon de tunsori prisacary

Prisacari Space - beauty salon
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 14000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Lucrezi ușor în regim multitasking, ești sociabil și îți place să organizezi procesele de lucru, poți lucra în echipă?
Ai experienta intr-o activitate similara?

Te așteptăm!

Ce așteptăm de la tine ?
- cunoașterea limbelor româna și rusa
- cunoașterea și accesarea rețelelor de socializare (Facebook, Instagram)
- abilități de vânzare
- gust estetic bine dezvoltat
- atenție și responsabilitate
- abilitați bune de comunicare
- sa fii harnica, optimista si sa dai dovada de educatie.

Graficul de lucru de Marți pana Sâmbătă de la 10:00 la 19:00. Adresa. bd Moscova 4/4

Angajare oficiala. Salariu fix + procent

Poți face cunoștință cu noi pe pagina de Instagram sau Facebook @prisacari.space

Ce responsabilități și sarcini ai ca receptioner:
- Să întâlnești și să petreci clienții cu profesionalism și eleganța.
- Să răspunzi la telefon și mesaje, să efectuezi programări la serviciile oferite de salon.
- Să supraveghezi și să coordonezi, întreaga activitate a salonului pe parcursul zilei.
- Să oferi clienților informații despre produsele și serviciile din salon.
- Sa duci evidența vanzarilor de servicii și produselor de îngrijire.
- Sa fii implicat(ă) în procesul de Marketing al salonului.

Motivație:
- salon de top cu cei mai buni meșteri
- condiții de lucru excelente, alături de o echipa tânara
- Angajare oficiala
- Salariu fix + procent
Контактное лицо:
Alina
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть