Manager proiect recrutare

Happy HR
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutarea unui profesionist dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre ca Manager de Proiect Recrutare. Dacă ești pasionat de domeniul resurselor umane și ai experiență anterioară în gestionarea proiectelor de recrutare, te invităm să aplici la acest post.

Responsabilități principale:

Planificarea și implementarea strategiilor de recrutare eficiente

Identificarea și selectarea celor mai potriviți candidați pentru pozițiile disponibile

Gestionarea întregului proces de recrutare, de la atingerea obiectivelor de recrutare până la oferirea postului

Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a înțelege nevoile specifice ale fiecărui proiect

Asigurarea respectării politicilor și procedurilor interne în timpul întregului proces de recrutare

Cerințe:

Experiență anterioară relevată într-un rol similar de recrutare sau management de proiect

Cunoștințe solide despre industria resurselor umane și metodele de recrutare eficiente

Abilități excelente de comunicare și negociere

Capacitatea de a lucra cu termene limită stricte și de a face față mai multor proiecte simultan

Orientat spre rezultate și capabil să ia decizii informate

Cum să aplici:

Dacă te consideri potrivit pentru acest rol și îndeplinești toate cerințele menționate mai sus, te rugăm să ne trimiți CV-ul actualizat la adresa de e-mail: carolinaturcanu.ct@gmail.com.

Vom analiza toate candidaturile și vom contacta doar persoanele selectate pentru interviu. Te asigurăm că procesul de recrutare va fi confidențial.

Vă mulțumim pentru interesul arătat față de poziția de Manager de Proiect Recrutare în cadrul companiei noastre!

Echipa de Resurse Umane
Happy HR
+37379427445
Телефон:
079427445
Контактное лицо:
Țurcanu Carolina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть