Manager pe calitate si performanță

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
HR Consulting (search4staff.com), agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare candidatului pentru pozitia de Manager Calitate pentru clientul sau.

Manager pe Calitate si Performanță

Profilul companiei: Retea de restaurante.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea sistemelor de control a calității (Rate, Mystery Guest și Expert) și actualizarea standardelor de calitate în cadrul tuturor coffee-shop-urilor.
- Dezvoltarea și menținerea bazei de cunoștințe.
- Oferire suport în sistemul de instruire inițială și continuă a partenerilor și angajaților.
- Crearea și actualizarea regulamentelor companiei.

Rezultate:
- promovarea proiectului, astfel încât în fiecare coffee-shop, pe zi să existe două review-uri din partea oaspeților pe site-ul http://tucanorate.com
- căutarea și asigurarea vizitelor a doi oaspeți misterioși pe săptămână în fiecare coffee-shop din Moldova, România, UAE care evalueaza atmosfera, curățenia, servirea și produsele care i se oferă.
- asigurarea a două controale pe lună în fiecare coffee-shop din partea unui expert (din rândul oaspeților misterioși) - oaspete care conform anumitor instrucțiuni evaluează respectarea standardelor, inclusiv în back (bucătărie).
- plasarea rapidă de informație, articole noi în baza de cunoștință a Localului.
- asigurare suport în procesul de instruire a noilor parteneri, căpitani și bariști care vor deschide localul în alte țări și vin în Moldova pentru a vedea cum funcționează coffee-shop-ul timp de două săptămâni.

Oferim:
- salariu motivant;
- program de lucru full time la birou;
- oportunități de carieră în cadrul companiei.

Daca sunteti interesati va rugam sa transmite-ti CV catre HR Consulting, pe adresa de e-mail: bb40@search4staff.com ; Codul pozitiei : MCP ;

Telefon: 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.
Телефон:
062101290
Контактное лицо:
Сайт:
www.search4staff.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть