Manager operatiuni

Apinatur
Город: Яловены
Образование: Среднее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Apinatur este o afacere de familie specializată în furnizarea de miere de înaltă calitate companiilor occidentale. Avem o rețea extinsă de apicultori locali care ne oferă acces la cantități importante de miere în limita producției autohtone. Testăm meticulos produsele noastre pentru a asigura respectarea dincolo de standardele UE, precum și cererile specifice ale cumpărătorului.

Scopul nostru este să fim recunoscuți ca o afacere de familie durabilă, sustenabilă, care contribuie la dezvoltarea apicultorilor din diferite regiuni și nu compromite niciodată calitatea produselor vândute.

Pentru a realiza obiectivele de business propuse, Apinatur este în căutare de Manager Operațiuni care va contribui la creșterea și dezvoltarea companiei pe piața locală și suportul necesar pentru a se lansa și pe alte piețe Europene.

Responsabilitățile de bază:

Perioada activă să identifice loturi pentru achizitie de la apicultorii din Moldova și din alte țări
Să se deplaseze pe întregul teritoriul țării pentru a prelua analize
Să asigure standardele de calitate a mierii cerute de companie
Să organizeze procesul de ambalare a produselor la borcan și pliculet în raport cu cererea de produs.
Să pregătească toate documentele necesare pentru asigurarea comerțului atât pe teritoriul R.Moldova cât și pentru export
Să organizeze livrările către canalele de distribuție
Coordonarea cu agenții comerciali de logistica și brokerii, produsele de import și export a mărfurilor
Raportarea și gestionarea evidenței stocurilor la depozit și la comercianți
Asigurarea materiilor prime pentru ambalare, stocarea și comandarea borcanelor, cutiilor și a etichetelor.
Dezvoltarea relațiilor cu mai mulți stakeholders pentru a asigura operarea eficientă a procesului de producție și livrare.

Profilul candidatului:

Capacități de management de proiect și abilități organizaționale.
Experiență precedentă în administrarea depozitelor
Experiență organizarea și pregătirea documentelor pentru comercializare pe piața locală și către export
Experiență de a folosi pachetul MS Office/Google Docs
Bună înțelegere a tehnicilor de analiza a datelor și raportare.
Abilități excelente de comunicare atât scris cât și verbal
Cunoașterea avansată a limbilor Române și Ruse (cunoașterea limbii Engleze este un beneficiu)

Beneficii:

Salariu competitiv
Vacanță 25 zile anual
Контактное лицо:
Sanda Condratiuc
Сайт:
www.apinatur.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть