Manager oficiu

MRZHTRANS MOLDOVA SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
DESCRIEREA POSTULUI:
- Administrarea și coordonarea activităților de secretariat din cadrul sediului firmei (office);
- Asigurarea oficiului cu materialile necesare;
- Inițierea actelor contabile primare;
- Cercetările primare de marketing ale pieții imobiliare, etc.;
CERINȚE:
- Studii superioare în domeniul dreptului sau economiei;
- Abilitatea de lucru cu informația primită
- Microsoft Office – utilizator experimentat
- Cunoașterea 1C – constituie un avantaj
- Limba română și engleză - nivel avansat;
- Cunoașterea principiilor protocolare și de comunicare orală și scrisă;
- Abilitatea de a planifica, organiza și coordona eficient activitățile de secretariat;
- Abilități de luare a deciziilor în mod operativ.
Телефон:
060633988, 060759729
Контактное лицо:
Mariana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть