Manager oficiu

Leoneva Srl
Город: Кишинев
Образование: 9 классов
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
Diplomă de studii superioare sau învățământ professional;
Cunoaște limbile italiană rusă și română;
Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
Responsabilitate, organizare și punctualitate;
Dorință de a face parte dintr-un mediu de lucru plăcut cu oameni buni.

Responsabilități de bază:
Procesarea apelurilor telefonice;
Gestionarea corespondenței;
Înregistrarea comenzilor clienților;
Informarea cumpărătorilor despre existența în stoc și costul mărfii;
Îndeplinirea sarcinilor variate în funcție de necesitățile echipei;
Administrarea oficiului companiei: consumabile (ceai, cafea, apă), birotică etc.;

Compania ofera:
Program complet de muncă în birou, amplasat în centrul orașului;
Mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în muncă;
Oportunități de creștere profesională și financiară;
Pachet social;
Salariu motivant.
Телефон:
078950313
Контактное лицо:
Piero
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть