Manager oficiu

Organism de certificare Ceres GmbH Moldova
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7000 До 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
1. Comunicarea cu clienții companiei (Moldova, Ucraina, Rusia, Kazakhstan) prin telefon și e-mailuri.
2. Menținerea bazei de clienți.
3. Corespondența cu clienții și parteneri, acordarea informațiilor despre serviciile companiei și promovarea acestora.
4. Gestionarea agendei directorului, întâlnirea partenerilor/clienților, călătoriilor de afaceri.
5. Asistență la întocmirea rapoartelor de inspecție (în limba engleză).

Cerințe:
1. Punctualitate, responsabilitate, seriozitate ;
2. Cunoștințe avansate de operare PC (Excel, Word, Internet, etc), de utilizare a tehnicii de birou;
3. Cunoașterea fluentă a limbilor Română și Rusă, limba Engleză la nivel scriere;
4. Studii superioare;
5. Experiența în domeniul respectiv.

Beneficii:
1. Angajare oficială;
2. Pachet social complet;
3. Salariu motivant;
4. Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
5. Grafic de lucru 9:00-18:00, luni-vineri.
Телефон:
069152193
Контактное лицо:
Cantir Mariana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть