Manager oficiu, orașul Rezina, Edineț, Soroca, Rîbnița, Cahul

BIRJA.MD
Город: Единцы
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Noi suntem ARA-Asociația Agențiilor de recrutare din RM. Avem ca misiune dezvoltarea domeniului de recrutare /selecție și informarea cetățenilor despre oportunitățile lucrului legal peste hotare.

Candidatul nostru:
- Deține diplomă de studii superioare;
- Cunoaște limbile română și rusă fluent;
- Este utilizator încrezut de PC și tehnică de birou
- Se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă.

Descrierea jobului și ce ar trebui să faci:-
- deservirea calitativă a clienților, gestionarea oficiului;
- acordarea de consultanță în oficiu;
-efectuarea apelurilor telefonice la necesitate, procesarea cererilor primite;
- promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

CE oferim:
-Salariu competitiv parte fixa+comision pina la 10.000 lei;
- Program: luni - vineri 9:00 – 17.00;
Sambată: 10-13.00
- Oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă, centru orasului;
- Pachet social deplin;
- Mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în muncă.
- Echipă binevoitoare și profesionistă.
- Oportunități de creștere profesională și financiară.
- Participarea la Traininguri și deplasări inclusiv și peste hotare.
NU UITA! Recomanda familiei si prietenilor!

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr.asociatia@gmail.com PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!
Nr de contact: 079911110
Телефон:
079911110
Контактное лицо:
Victoria
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть