Manager marketing

Damar Construct SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm Manager marketing.

Responsabilități:

- Crearea și implementarea unei strategii de vânzări eficiente, adaptată la tendințele pieței și la obiectivele companiei.

Cerinţe:

- Experiență în vânzări, preferabil în industria de marketing digital sau în domenii conexe.
- Excelente abilități de comunicare și prezentare.
- Capacitatea de a lucra atât independent, cât și ca parte a unei echipe.
- Cunoștințe solide despre piața digitală și tendințele actuale.
- Studii superioare în domeniul afacerilor, marketingului sau domenii conexe.
- Comunicare în limba română şi rusă.

Condiţii:

- Program de muncă de luni până vineri, orele 8:30-18:00;
- Salariu de la 15 000 până la 20 000 lei;
- Locaţia Chişinău, Botanica-Ciocana.

Mai multe detalii la nr. de tel. 069602770
Телефон:
069602770
Контактное лицо:
Petru
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть