Manager marketing

Panadero
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Sunteți un Manager marketing și doriți să vă manifestați în proiecte noi? Să aveți libertate deplină în acțiuni pentru dobândirea rezultatelor de succes? La Panadero aveți această posibilitate!

Cerințe:

Oferim:
- Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
- Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
- Lucru într-o echipă tînără și ambițioasă
- Posibilitate de avansare
- Alte facilități extra salariale

Abilități:
- Experiență în domeniu constituie un avantaj;
- Abilități excelente de comunicare și de convingere;
- Cunoașterea fluentă a limbilor: română, rusă și engleză – un -avantaj;
- Cunoștințe practice evidente în marketing și promovare de servicii;
- Cunoștințe avansate MS Office și/sau instrumente similare;
- Cunoştinţe și experienţă în crearea publicității și dezvoltarea,
- Lansarea și gestionarea campaniilor publicitare.

Responsabilități:
- Planificarea, dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea produselor și serviciilor;
- Coordonarea și gestionarea campaniilor de marketing;
- Elaborarea și gestionarea bugetului de marketing;
- Crearea și gestionarea conținutului de marketing pe diverse platforme, inclusiv pe site-ul companiei, rețelele de socializare și e-mailuri;
- Analizarea datelor și elaborarea de rapoarte periodice privind performanța campaniilor de marketing;
- Identificarea și evaluarea oportunităților de piață și a tendințelor, dezvoltarea de strategii eficiente pentru atingerea obiectivelor de marketing;
- Coordonarea și colaborarea cu echipa de vânzări și alte departamente relevante pentru implementarea planurilor de marketing;
- Monitorizarea concurenței și a mediului de piață, furnizarea de informații și recomandări pentru ajustarea strategiilor de marketing.

Așteptăm CV-urile dvs. la adresa hr@panadero.md, cu indicarea postului de muncă pentru care candidați.

Detalii: 062001801
Телефон:
062001801
Контактное лицо:
Natalia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть