Manager marketing

Digital Marketing Moldova
Город: Кишинев
Образование: Незак. высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Dacă îți dorești un job activ și plin de activități noi și dinamice, ești creativ și orientat spre dezvoltare profesională, te invităm în echipă.

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:
Planificarea și implementarea campaniilor de comunicare și promovare.
Identificarea canalelor optime pentru creșterea vizibilității brandurilor companiei.
Repartizarea bugetului alocat fiecărui proiect pe acțiuni și medii de comunicare.
Gestionarea paginii facebook, instagram etc
Participarea la evenimentele externe ale companiei (evenimente de lansare, seminarii, expoziţii, târguri).
Elaborarea comunicatelor de presă, textelor pentru broşuri, pliante, invitaţii,etc.
CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
Cunoașterea obligatorie a limbii române și rusă;
Utlizator sigur a pachetului (MS Ofiice, Excel);
Persoană organizată, cu gândire strategică;
Abilitatea de a scrie clar și gramatical corect;
Responsabilitate.
CE BENEFICII VEI AVEA :
Un salariu competitiv și bonus din rezultatele extraordinare.
Instruire asigurată.
Convorbirea va avea loc dupa examinarea CV-urilor. Dacă ești o fire veselă, comunicativă, dornică de învățare și de creștere într-un mediu armonios și plin de energie bună trimite CV-ul pe e-mail : office@digitalmarketing.md
Телефон:
078156156
Сайт:
digitalmarketing.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть