Manager magazin

Magazin de instrumente muzicale Art&Music
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Art&Music este o companie ce se ocupa cu distributia si vanzarea instrumentelor muzicale si accesoriilor. Este reprezentanta oficiala a celor mai renumite branduri pe teritoriul Republici Moldova de mai bine de 20 de ani si se bucura de recunostinta clientilor fideli.

Art&Music angajeaza in showroom, in calitate de Consultant Vanzari, o persoana deschisa, responsabila, dispusa sa invete si sa indrageasca minunata lume a instrumentelor muzicale.

Cerinte:
• Experienta minima de lucru
• Cunostinte minime in domeniul muzical (ar fi un avantaj)
• Cunostinte in utilizarea calculatorului si Microsoft Office
• Abilitatea de a interactiona si comunica cu clientii
• Cunoasterea fluenta a limbilor: Romana, Rusa si Engleza (aditional)
• Abilitati de operare cu aparatul de casa
• Abilitati minime in utilizarea retelelor de socializare si platformelor de promovare on-line

Responsabilitati:
• Consultarea clientilor cu privire la varietatea de instrumente muzicale si accesorii
• Comunicare prin corespondenta electronica (e-mail)
• Suportul si promovarea magazinului prin intermediul retelelor de socializare
Телефон:
069656877
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть