Manager Magazin or. Chișinău

Linella
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Vrei să te realizezi la o funcție de conducere în vînzări? Ești o persoană ambițioasă cu capacități de lider și îți dorești o provocare nouă? Atunci așteptăm să faci parte din echipa noastra!
Cerințe:

Studii superioare;
Experiență în funcție de conducere minim 1 an;
Experiență în vînzări prezintă un avantaj;
Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office;
Cunoașterea perfectă a limbilor română și rusă.
Abilități avansate de comunicare verbală, nonverbală și instruire;
Abilități de soluționare a problemelor și gestionare a conflictelor;
Abilități bune de organizare și planificare.

Responsabilități:

Controlul și evaluarea activității magazinului;
Organizarea lucrului în echipa;
Gestionarea proceselor de vânzări în cadru magazinului aflat în responsabilitate;
Responsabil pentru imaginea și aspectul magazinului;
Îndeplinirea planului de vânzări;
Reducerea la minimum a perderilor și respectarea proceselor comerciale.

Oferim:

Salariu + bonusuri;
Training de inițiere;
Un loc de muncă stabil;
O experineță unică de învățare și dezvoltare profesională;
Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes cu peste 5000 de angajați.

Adresa: or. Chișinău
Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe hr.oficiu@linella.md. Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть