Manager logistică

Arvi Invest Logistics
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania oferă:
- Angajare oficială
- Oficiu nou în centrul orașului, colectiv tînăr și prietenos
- Grafic de muncă: Lu-Vi, 09 :00 - 18:00
- Instruire asigurată de către companie
- Creștere în carieră și dezvoltare profesională

Responsabilități:
- Identificarea clienților noi și lucrul cu aceștia (în special companiile din RM)
- Formarea ofertelor de preț pentru clienți
- Interacțiunea cu companiile internaționale de transport/expediție
- Controlul și monitorizarea deplasării mărfii pe tot traseul
- Interacțiunea cu brokerii vamali
- Prelucrarea documentelor primite de la clienți, brokeri, companii de transport
- Pregătirea documentelor primare de contabilitate (cont de plată, act de prestare a serviciilor)
- Monitorizarea plăților de la clienți

Cerinţe:
- Studii superioare complete sau in curs de finalizare (de dorit in economie)
- Vorbirea fluentă a limbii române și ruse
- Persoană dinamică cu capacități organizatorice;
- Experiență în calitate de: dispatcher, expeditor, manager logistică/suport clienți va constitui un avantaj
- cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel);
- disponibilitatea abilităților de negociere și comunicare diplomatică

CV-ul rog să-l expediați cu poză.
Телефон:
068665505
Контактное лицо:
Renata
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть