Manager Logistică și Aprovizionare

HAPPY HR
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem în căutarea unui Manager Logistică și Aprovizionare pentru a se alătura echipei din cadrul companiei noastre. Această poziție implică lucrul strâns cu furnizorii și organizarea livrărilor, încărcărilor și depozitului.
Responsabilități

Gestionarea și coordonarea tuturor aspectelor legate de logistică și aprovizionare
Menținerea unei comunicări eficiente cu furnizorii și partenerii noștri
Planificarea și organizarea livrărilor, asigurându-se că acestea sunt realizate în mod eficient și la timp
Monitorizarea stocurilor și gestionarea inventarului
Supervizarea procesului de încărcare și descărcare a mărfurilor
Implementarea strategiilor pentru optimizarea fluxului de transport și reducerea costurilor asociate
Asigurarea respectării regulilor și standardelor de siguranță în depozit

Cerințe

Experiență anterioară într-un rol similar în domeniul logistic și aprovizionare
Cunoștințe solide privind managementul lanțului de aprovizionare și operațiunile logistice
Abilități excelente de comunicare și negociere
Capacitatea de a lucra eficient într-o echipă și de a gestiona prioritățile multiple
Orientare către rezultate și atenție la detalii

Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și ai experiență în domeniul logistic și aprovizionare, te încurajăm să aplici pentru această poziție.
Așteptăm cu nerăbdare să afișezi CV-ul tău și scrisoarea de intenție.
Mulțumim anticipat pentru interesul tău în a face parte din echipa noastră! E-mail: recrutare@happy-hr.md
+37379427445
Телефон:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть