Manager Logistică și Aprovizionare

Dekada Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
RESPONSABILITĂȚI:

Achiziționarea materiei prime, negocierea prețurilor și a condițiilor de plată cu furnizorii.
Gestionarea stocurilor.
Planificarea/coordonarea transportului și livrarea produselor la clienți, respectând termenele de livrare și optimizând costurile de transport.
Monitorizarea performanței furnizorilor și a calității produselor, asigurând respectarea standardelor de calitate și de siguranță.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de aprovizionare și logistică pentru a reduce costurile și a îmbunătăți eficiența operațională.
Gestionarea relațiilor cu furnizorii și clienții, asigurând o comunicare eficientă și rezolvarea problemelor în mod rapid și eficient.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT

Cunoașterea limbii române și rusă, engleza - avantaj
Cunoștințe în domeniul IT. 1C este prioritar
Cunoștințe în domeniul mobilierului reprezintă un avantaj
Abilități de comunicare
Gîndire pozitivă
Dorința de activa pe termen lung în companie

Persoanele cointeresate pot expedia un CV la adresa: hr@venni.md.
hr@venni.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть