Manager logist

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati
• asigură amplasarea în termen a comenzilor de mărfuri la furnizorii întreprinderii;
• Facturarea si livrarea produselor
• organizeaza si supravegheaza transportarea mărfurilor de la furnizorii întreprinderii cu respectarea tuturor actelor normative in vigoare privind transportul rutier de marfuri;
• controlează însoţirea mărfurilor parvenite în adresa întreprinderii cu pachetul de documente necesar
• Coordonarea eficientă a personalului din subordine(cndcatorilor auto)
• Capacitate de lucru in regim dinamic si flexibil
Oferim
• Angajare oficiala
• Salariul atractiv
• Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională ;
• Lucrul intr-o echipa de profesionisti.
Контактное лицо:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть