Manager logist - cu experiență de muncă

CARGOPALET
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Responsabilități:
1. Elaborarea metodologiei de a atrage noi clienți.
2. Consultarea clienților cu privire la servicii și caracteristicile tehnice.
3. Stabilirea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei.
4. Rezolvarea problemelor operative de logistică (comenzi, distribuție, transport).
5. Optimizarea procesului de transport al mărfii și asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor.

Candidatul ideal:
1. Studii superioare.
2. Cunoașterea limbii române și ruse fluent.
3. Posedarea aplicațiilor MS Office (Word, Excel).
4. Abilități excelente în vânzări, abilități de comunicare, negociere și de convingere.
6. Rezistent la stresurile cauzate de situații neprevăzute, insuficiența de timp, situațiile de conflict.

Noi oferim:
1. Salariu motivant + premii.
2. Atmosferă de lucru dinamică, în care cu siguranță nu te vei plictisi.
3. Pachet social complet.
4. Sprijin și suport din partea echipei.
5. Cafea, ceai și nu doar.
6. Program de lucru stabil (Luni-Vineri, 09:00-17:00)

Te-am convins să faci parte din echipa noastră?
Expediați CV-ul pe adresa de e-mail: cargopalet.srl@gmail.com cu mențiunea Manager Logist.
Контактное лицо:
ROPOT Grigore
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть