Manager IT

Melitax Grup
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Forma relatiilor de munca:
Contract de muncă cu perioada de probă de 2 luni.

Termen de adaptare, de formare şi eligibilitatea de a lucra independent:
2 luni.

Responsabil pentru formare profesională şi de adaptare:
Director Tehnic

Responsabil care evalueaza persoana angajata. Sectiile care interactioneaza angajatul:
Angajatul este evaluat de catre Directorul Tehnic.
In procesul muncii colaboreaza direct cu Sectia Vinzari si Service Centru.

Echipamentrul tehnic cu care lucreaza angajatul:
Calculator conectat la reteaua locala, telefon.

Descrierea locului de muncă și responsabilitățile:
- Deservirea produselor IT
- Implimentarea produselor Software
- Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii existenţi;
- Participarea activă la realizarea obiectivelor calitative şi cantitative ale echipei şi la atingerea scopurilor propuse;

Criterii şi indicatori pentru implementarea cu succes a activității:
- Disciplina profesionala
- Capacitatea de munca în echipă
- Competența, organizare, raţionament, energic.

Caracteristica mediului de lucru:
Locul de muncă în biroul local pe teritoriul societății. Lumina artificiala şi naturala. Aproximativ 6 ore este supusă radiației la monitor.

Regimul de lucru:
Zi normata - 8 ore. 5 zile in saptamina.

Educatie, Studii:
Studii superioare in domeniu economie, contabilitate, IT

Aptitudini, capacitati:
Cunoasterea calculatorului – Utilizator Avansat, MS Windows, MS Office, baze de date. Limba engleza

Aptitudini organizatorice:
Capacitatea de a interacţiona.

Abilităţi analitice:
Dezvoltat simtul responsabilitatii şi de auto-control. Dezvoltat raţionamentul, capacitatea de a judeca si de analiza.

Comportament la locul de muncă:
Disciplina şi responsabilitate în activitate. Integritate şi loialitate faţă de angajator. Să depună eforturi pentru îmbunătățirea de calificare teoretice și practice. Să depună eforturi pentru a atinge rezultatele,atitudinii pozitive faţă de schimbare. Capacitatea de a învăţa din greşeli. În bună credinţă a bunurilor companiei.

Calităţi şi trăsături de personalitate:
Comunicabil si Prietenos. Responsabi, Autodisciplina, memorie, vigilenţă, iniţiativa, răbdare,diplomaţie,onestitate.Temperat în situaţii de conflict şi de criză.

Starea fiziologica si psihologica:
Grad ridicat de auto-control ale starii de spirit, emoţiilor şi alte reacţii emoţionale negative. Tip puternic, flexibil al sistemului nervos.

Persoanele care nu sunt gata să execute un volum mare de lucru in termeni restrînşi şi calitativ Vă rugăm să nu expedieze CV.

CV-urile cu poza (CV fara poza nu se examinează) le aşteptăm pe adresa de e-mail: hr.melitax@gmail.com sau la fax:750-790.
Телефон:
060077339, 022-750790
Контактное лицо:
Tatiana Bulala
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть