Manager în vânzări

Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 50000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Echipa „EVOTEK” este în căutarea candidaților pentru poziția de manager în vânzări.

Dacă ești o persoană ambițioasă, știi să faci față provocărilor și dorești să câștigi bine, atunci oferta noastră este pentru tine!

Cerințe:
Studii superioare (domeniu economic sau juridic);
Experiența - se consideră un avantaj;
Permis de conducere: categoria B (constituie avantaj).

Condiții de muncă:
Angajare oficială în câmpul muncii, cu beneficierea de toate garanțiile sociale;
Salariu atractiv în raport cu efortul depus;
Dezvoltare personală și posibilitatea de a crește în funcție;
Lucru într-o echipă tânără şi ambiţioasă;
Bonus din randamentul vânzărilor înregistrate.

Responsabilități:
Dezvoltarea portofoliului de clienți;
Căutare activă a clienților pe întreg teritoriul țării (prin intermediul apelurilor reci, expedierii ofertelor, etc.);
Creșterea volumului vânzărilor;
Menținerea relațiilor cu clienții, oferirea informației cu privire la produse și promovarea produselor noi ale companiei;
Negocierea și încheierea contractelor cu clienții.
Informarea, consultarea clienţilor privind sortimentul, beneficiile şi caracteristicile produselor;
Promovarea, vânzarea produselor.

Abilităţi şi atitudini:
comunicare, argumentare, convingere;
responsabilitate, flexibilitate, confidenţialitate;
sociabilitate, rezistență la stres, capacitatea de a lua decizii în mod independent;
cunoștințe avansate de operare PC;
experiență în cadrul segmentului B2B (experiența în domeniul vînzărilor ar fi binevenită);
cunoașterea limbilor română și rusă.
Телефон:
069689990
Контактное лицо:
Nicolae
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть