Manager în vânzări

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania de construcții își mărește echipa de manageri în vânzări. Dacă ești o persoană sociabilă, ambițioasă și deschisă pentru noi realizări, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Cerințe:
- Abilități de comunicare și negociere cu clienții;
- Capacitatea de calificare a clienților după necesitățile acestuia;
- Experiență în vânzări ( constituie un avantaj);
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții;
- Automobil și permis de conducere ( constituie un avantaj);

Responsabilități:
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă ( cunoașterea limbii engleze ar constitui un avantaj);
- Interacțiunea directă cu clienții și identificarea celei mai bune oferte de vânzare a imobilului;
- Programarea și desfășurarea întâlnirilor cu clienții;
- Menținerea unei baze de clienți;

Ce oferim noi:
- Salariu motivant;
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără, prietenoasă și profesionistă;
- Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate;
- Birou modern, cu o locație comodă;
Телефон:
076000611
Контактное лицо:
Alexandra
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть