Manager in turism

RAKURS TOUR
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Va invitam in echipa noastra !

Candidatul ideal:
Pasionat de turism, experienta de minim 2 ani in domeniu .
Cunostinte generale de turism, destinatii, produse, servicii.
Persoana disciplinata, punctuala, serioasa, ambitioasa, proactiva.
Capacitatea de a intretine bune relatii atat cu partenerii din domeniu, cat si cu potentialii clienti/ clientii existenti ai agentiei.
Abilitati de vanzare in vederea atragerii de noi clienti.
Abilitati de comunicare si planificare.

RESPONSABILITATI pentru Manager in Turism:

* Planificarea, organizarea si coordonarea programelor turistice externe (vacante, excursii, circuite, pentru grupuri sau turisti individuali);
* Conceperea si realizarea de oferte promotionale;
* Vânzarea de pachete turistice în tara si strainatate (rezervari în hoteluri din întreaga lume, rezervari de odihna si tratament pe litoral si în statiunile montane, încasarea si urmarirea platilor);
* Emitere de asigurari medicale si carti verzi
* Optimizarea relatiilor cu clientii si cu agentiile din domeniu.
* Intocmirea documentelor pentru calatorie si urmarirea incasarilor ( ordine de plata, tranzactii in numerar si cu carti de credit ) si a platilor
* Actualizarea informatiilor de pe site-ul agentiei si retele de socializare.

Beneficii:

Salariu motivant
Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala.
Atmosfera de lucru foarte placuta cu sediu central
Bonusuri in functie de performante si posibilitatea de participare la Infotrip-uri si deplasari in interes de servici

OFFICE: +373 22 222115
MOBILE: +373 79 999 088
EMAIL: racurs.grup@gmail.com
ADRESS: ул. Штефан чел Маре 69 оф.
Телефон:
060088877, 022-222115
Контактное лицо:
IRINA ROITMAN
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть