Manager în turism

Favorit-Tur
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 18000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințe față de candidat:

1. Cunoașterea avansată a limbii române și ruse;
2. Cunostințe de operare PC (Sisteme de rezervări, Sisteme de căutări, E-mail, Word, Excel etc.);
3. Experienta in domeniu, de la 2 ani.

Descrierea jobului:

Angajat în departamentul de vânzări.
1. Comercializarea produselor turistice (pachete turistice, bilete avia, excursii, circuite etc.) - relație directă cu clienții.

Oferta companiei:

1. Salariu, Bonusuri și procent din vânzări
2. Relax-Tur / info-tur (gratuit) la mare și la munte
3. Sistem inteligent de distribuire a apelurilor, repartizat egal fiecarui angajat, direct pe telefonul personal de muncă (Peste 5000 apelurile anual)
4. Sistem super-simplificat de expediere a ofertelor turistice, în doar câteva click-uri.
5. Sistem de înregistrare a contractelor turistice (din orice colț al lumii, din telefon, tabletă, calculator etc.)
6. Sistem robotizat de expediere a notificărilor direct către clienți (Notificări: anunțarea turistului în privința înregistrării contractelor, sumelor încasate, ridicării pachetelor turistice, felicitări ș.m.a).

!!! Atenție: În extra-sezon(1 septembrie - 30 aprilie) orarul de muncă este de 6 ore + 1 oră masa

Salariul minim: de la 18000 lei

* Rugăm persoanele cointeresate sa transmita CV-ul la adresa de e-mail: angajare@favorit-tur.md.

Persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.
Телефон:
079182020
Контактное лицо:
Ion Jardan
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть