Manager in transport si logistica

RIW-MANTRANS SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
RIW-MANTRANS SRL cauta persoane in domeniul transportului auto international de marfuri se ofera instruire pe domeniul de logistica internationala.

Responsabilități:

- Coordonarea parcului propriu de camioane.
- Coordonarea și optimizarea lanțului de aprovizionare.
- Gestionarea eficientă a fluxului de mărfuri și depozitare.
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor logistice pentru îmbunătățirea eficienței.
- Colaborarea cu furnizorii și partenerii pentru asigurarea operațiunilor fără probleme.
- Monitorizarea și raportarea performanțelor operaționale.

Cerințe:

- Experiență anterioară în managementul logistic este un avantaj.
- Cunoștințe solide în domeniul transportatarilor a lanțului de aprovizionare și al operațiunilor logistice.
- Abilități excelente de comunicare și coordonare.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a lua decizii rapide.

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv.
- Oportunități de dezvoltare profesională.
- Mediu de lucru dinamic și inovator.

Cum să aplicați:
Vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail resurse.riwmantrans@gmail.com
Телефон:
068471772
Контактное лицо:
VALERIA
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть