Manager in transport regim international

RIW-MANTRANS
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 6500 До 10000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
SUNTEM COMPANIE DE TRANSPORT CU PARC PROPRIU,

REGIM DE MUNCA

Un grafic de muncă stabil și echilibrat, între orele 9:00 și 18:00;
Posibilitatea de a lucra de acasă pentru a fi mai flexibil.

CERINTE

Experienta in domeniul transportului si expeditiei de marfuri:
Cunoasterea limbei rusa si romana, disponibilitatea abilitatilor de negociere

RESPONSABILITATI:

Subcontractarea comenzilor de transport primite de la departamentul de vânzări;
Negocierea cotațiilor de transport, urmărirea curselor pînă la finalizare;
Realizarea unui targhet lunar de profit operațional
Evaluarea permanentă a pieței transporturilor în vederea identificări și extinderii portofoliului de client și transportatori;
Verificarea și întocmirea dosarului de transport cu toate documentele specifice (CMR, factură etc.).
Контактное лицо:
VALERIS
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть