Manager în departamentul ”transport pasageri”

Favorit - Tur
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe față de candidat:
 Permis de conducere categoria B.
 Cunoașterea avansată a limbii române și ruse;
 Cunostințe de operare PC (Sisteme de rezervări, E-mail, Word, Excel);

Descrierea jobului:
 Transferul turiștilor (spre / de la) aeroport
 Manager în departamentul de vânzări (Comercializarea pachetelor turistice)
 Administrarea departamentului de transportare a pasagerilor

Oferta companiei:
 Salariu
 Bonusuri și procent din vânzări
 Relax-Tur gratuit la mare sau la munte
Rugăm persoanele cointeresate sa transmita CV- la adresa de e-mail: angajare@favorit-tur.md.
Persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.
Контактное лицо:
Ion Jardan
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть